تبلیغات
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 - هیچی .....دوباره رد شدیم!!!
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89هیچی .....دوباره رد شدیم!!!

سلام خدمت تمامی دوستان گلم

 مشغول وب گردی بودم .یا نه حقیقتش دنبال مناسبت دیروز بودم .ولی هرچا رفتم یافت نشد یا به قول معروف گشتم نبود نگرد نیست !!.دیگه  به خودم گفتم نبود  بسه رد شو برو بخواب نصفه شبی ..پیش خودم یه لحظه فکر کردم خندم گرفت رد شو ..؟سهم ایران در دریای خزر ؟؟؟ رد شو ...مالکیت ایران بر جزایر سه گانه؟؟ ردشو مهم نیس...نام خلیج فارس ؟؟ رد شو ..

parsian golf

چقدر سریع از همه چیز رد میشم ها .من و یا شاید بگم ما رد می شیم و رد می شه روزگار  بدون این که سد شیم و نگذاریم یا حداقل یه قدمی برداریم برای چیزهایی که  باب میلمون نیس.

شاید تو دیار آرش و کاوه وهمت همه خوابند که دوباره دشمن چشم طمع برای آب وخاک بسته یا شایدم همه میگن ردشو  لش کن به من چه؟؟؟ ،نمیدونم.و الا مگه میشه اینا رو یه ایرونی ببینه و ساکت بشینه؟

.دیروز «روز ملی خلیج فارس » و من دوست داشتم یه جنبشی از سمت قشر دانشجویی به پا بشه .چون زیاد نمیتونیم دلمون رو به این همایش ها خوش کنیم که آخرش هم هیچی نداره .نمیدونم چیکار ولی ته دلم میخواست یه کاری که حداقلش این روز رو گرامی داشته می شد .خیلی جالب بود یک کاریکاتور که توش سران کشورهای عربی روبه روی هم نشسته بودن و به هم لبخند می زدن ولی در پشت سرشون یه چاقو داشتن که میخواستن تو قلب همدیگه فرو کنن .مثل الان که با تمام اختلافاتی که دارن متحدشدن تا نام فارس رو از خلیج تا ابد فارس بردارن .به نظر شما الان وقتش نیس ما ها که اسم ایران که میاد از هر رنگ و نژاد و منطقه ای هستیم  دلمون بهش گرمه و این سرزمین مهر و مادری و اعتقاداتمون هست .ماها که خون ایرانی تو رگ هامون جاریه،براش کاری کنیم .

دوستان ببخشیدا نثرم روان نیست و فقط هرچی به ذهنم رسید تایپ کردم.نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم وباید رد شم.. ولی از شما ممنونم که مطلب رو خوندید                                                                                                یاعلی
نویسنده : مرتضی هادی تاریخ : دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 موضوع : عمومی نظرات ()


.:: This Themplate By : payamblog.Com socks ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 می باشد.