تبلیغات
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 - چرا امام هادی(ع)؟؟؟
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89چرا امام هادی(ع)؟؟؟
بسم رب العشق

 بسم رب النور

           بسم رب الهادی المهدی         

سلام پر دردم را به پیشانی کلامم  میچسبانم و بغض ها را ضمیمه ی ان میکنم

  وقتی غم ها از حدی بالاتر رود .انگاه که بغض ها گریبانگیر حنجرت میشود و دیگر گریه جوابت نمی دهد ، مبهوت می شوی و مبهوت...

راسیتش  قلمم آنقدر درد دارد که بی افسار می دود... می دود... گریه می کند و می دود...

اما اقا جان ، غربت هم اندازه ای دارد، غریبی هم حدی دارد، غم هم... آه!

چه بگویم از غم های بی کران تو ای پیشوای غریب
گفتم: غریب؟ چه کنم که حروف، غیر از این توانی برای بیان حال تو ندارد؛ وگرنه کجا با یک کلمه می شود به عمق غربت تو رسید؟ حال تو را چه کسی جز خدای تو می داند؟ تو حتی در میان شیعیان خود غریب بودی

و این روزها دل همه شیعیانت برای تو بغض می کند  امام هادی...

.شما فراموش شده اید...

کاش می شد ما گم شدگان  شما را پیدا کنیم...

شمایی که ای کاش می شد ضریحتان را بوسید ؛ کاش !!!

در ادامه مطالب به انتظار نشسته ایم...

 

 

Untitled Documentرا ستش ماجرای اهانت به ساحت قدسی امام دهم اقا امام هادی (ع) آنقدر مهم، جانسوز و اساسی هست که شایسته باشد محبین و شیعیان، تمام فضای سایبر را به ابراز ارادت و مودت به آن امام همام و اعلام برائت و نفرت از دشمنان آن حضرت اختصاص دهند. در سا لگرد شهادت این امام همام جا داشت بحث را ریشه ای و تحلیلی تر دنبال کنیم .لطفا تا اخر همراه باشید.
  سناریوی توهین به مقدسات اسلام  (علی الخصوص شیعه) دل  تمام مسلمانان را به درد اورده است.این تقویم درداور را بطور خلاصه را با هم مرور میکنیم البته  عذر خواهم از مطالبی که بیان خواهد شد.

. سال ها قبل کتاب آیات شیطانی را سلمان رشدی می نویسد که با فتوای تاریخی امام(ره) روبه رو میشوند

امام خمینی رحمه الله در ضمن پیامی قاطع، حکم اعدام مؤلف و ناشران را اعلام کرد و فرمود: «به اطلاع مسلمانان غیور سراسر جهان می رسانم، مؤلف کتاب آیات شیطانی که علیه اسلام و پیامبر و قرآن تنظیم و چاپ و منتشر شده است، هم چنین ناشرانِ مطلع از محتوای آن، محکوم به اعدام می باشند. از مسلمانان غیور می خواهم تا در هر نقطه که آنان را یافتند، سریعا آن ها را اعدام نمایند تا دیگر کسی جرأت نکند به مقدسات مسلمین توهین نماید و هر کس در این راه کشته شود، شهید است ان شاءاللّه . ضمنا اگر کسی دسترسی به مؤلف کتاب دارد، ولی خود قدرت اعدام آن را ندارد، او را به مردم معرفی نماید تا به جزای اعمالش برسد». این حکم که در تاریخ 25 بهمن 1367 صادر شد، نشان داد که اسلام هم چنان مقتدر است و با تمام توان، در راستای اهداف خود می کوشد و مردم مسلمان، توهین به مقدساتشان را به هیچ گونه تحمل نمی کنند و هیچ عذری را نمی پذیرند.محافل صهیونیستی با مشکل بزرگی روبرو شدند. دیگر هیچ هنرپیشه‌ای حاضر نمی‌شد با اهانت به مقدسات اسلامی جان خویش را به خطر اندازد و به فرض که نویسنده‌ای حاضر به اهانت می شد، ناشری یافت نمی‌شد که حاضر باشد جان و منافع خویش و کارکنانش را به خطر افکند. راه‌ها بر اهانت بسته شد.فتوای رهبر انقلاب، در واقع صف نیروهای واقعی اسلام اصیل را از سودجویانی که خود را به اسلام می بندند، جدا کرد و ماهیت شوم غرب را که برای انهدام زمینه های نفوذ انقلاب یعنی بنیانهای عقیدتی مسلمانان، دست به این اقدام زده بود، فاش شد.

و روزی  مطالب و داستان های توهین امیز منسوب به رسول مهربانی ها حضرت محمّد مصطفی(ص) و اهل بیت عظیم الشان ایشان را نشر میدهندو بعدها.این اهانت ها این بار در كشور های اروپایی (علی الخصوص دانمارك و هلند) با پخش كاریكاتورهایی با موضوع رسول اكرم(ص) ادامه میابد.

(توضیح عکس: مراسم اعطای نشان افتخار توسط آنجلا مررکل صدر اعظم آلمان به کارکاتوریست هلندی ، به کف شطرنجی سالن دقت فرمایید)

و برنامه اسلام ستیزی غرب با سوزاندن این كتاب اسمانی توسط کشیش افراطی امریکا"تری جونز"ملقب به احمق فلوریدا و نام گذاری  11سپتامبر (انفجار برج های دوقلو) روز جهانی اتش زدن قران کریم ادامه یافت. توهین های بسیار به قرآن كریم( یک مورد دیگرش به رگبار بستن قران توسط سربازان امریکایی در عراق و افغانستان و...)میشود

خلاصه ماهی نیست که در آن این شبکه شیطانی توهینی به اسلام نکرده باشد یک روز کتاب آیات شیطانی را می نویسند و روز دیگر لفظ جلاله الله را بر کف کفشهای تولیدی شرکتهای نایک و پوما می زنند واین اقدام ها با  شیعه کشی ها و نسل کشی ها در سراسر عالم (یک موردش نسل کشی شیعیان مظلوم در پاراچنار پاکستان و صعده یمن.خواستم عکسش را بگذارم اما... ) که همه اینها برای مسلمین دردناک است همراه میشود .
اما در سال های اخیر پروژه ی جدیدی رقم خورده است كه با توهین به ساحت قدسی دهمین پیشوای شیعیان حضرت امام هادی علیه السلام.به یکباره عده ای وهابی بنا بر حکم "بن جبرین" حرم مطهر امامین عسکریین را تخریب نمودند و دست به کشتار وسیع شیعیان زدند ، حادثه ای تلخ که جان هر مسلمانی را اعم از شیعه و سنی آزرد.ازحدود دو سال پیش  درصفحات  فیس بوك صفحه ای به نام "کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان" با هدف توهین  و هتک حرمت به مقام والای حضرت هادی (ع)  شکل گرفت و این افراد با توهین به جایگاه رفیع ولایت و امامت سعی در کم رنگ کردن  تلائلو انوار الهی اهل بیت داشته  و هم چون  یزیدیان در خواب غفلت دست شیطان را به بهانه بندگی بوسه زده اند.


کارشان را شروع کرده بودندبا هدف شکستن حرمت  دروغین دین اسلام با زبان طنزو به  دهن کجی و توهین های زننده  پرداختند. که خشم هر انسان دیندار و یا آزاده ای را بر می انگیخت. جسارت کردند و با تمسخر نوشتند: " قال امام نقی: هیچ کس و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نتوان با آن شوخی کرد." خودشان هم نوشته بودند: " اگر شما شیعه ی متعصب هستید ممکن است مطالب این صفحه شما را آزار دهد." توهین به امام زمان (عج) به تمسخر گرفتن غیبت و ظهور حضرت، با کنایه هایی نظیر "نقی موعود آمد" و "ظهور نقی".به زبان تمسخر به میدان امده زیرا خودشان بهتراز هر کسی میدانند که اگر به زبان منطق بیایند حرفی برای گفتن ندارندو حقیقت بر کسی پوشیده نخواهند مان و توهین نشانه بی منطقی است  و قصدشان این است تمام ارزش هایی که موجب مقاومت این ملت در مقابل فرهنگ استکبار شده است را به سخره گرفته و تضعیف کنند بی شک در فضایی که عقلانیت و منطق حاکم باشد  حق و حقیقت آشکار می شود باید برای تن ندادن به این شکست؛ فضای رقابت را از عقلانیت و منطق تهی کنند. مثل تماشاگران طرفدار یک تیم فوتبال که وقتی می بینند تیمشان ده تا گل خورده است روی میاورند به  فحاشی و توهین و ...

"و از مردم کسانی هستند که سخنان لهو و بیهوده را می خرند تا جاهلانه ( مردم را ) از راه خداوند گمراه سازند و آن را به مسخره گیرند آنها عذابی خوارکننده خواهند داشت" سوره ی لقمان آیه ی ۶

وحالا سلمان رشدی دیگری ظهور پیدا كرد و حكم ارتدادش توسط مراجع صادر شدو توهین اخیر خواننده ی رپ (شاهین  نجفی) به امام هادی (ع) و همچنین امام زمان (عج) همزمان با سالروز ایجاد این کمپین خوانده شده است نیز بر این تحلیل صحه می گذارد.  آمده به آن حضرت با ادبیات همان هتاکان، فحاشی و جسارت کرده.  (انشاءالله، بچه شیعه های با غیرت جوابش را خواهند داد.)
در کشور خودمان هم به گزارش سایت اعتدال:در پی اهانت یکی از نشریات دانشجویی دانشکده ی علوم اجتماعی دانشگاه تهران (به نام صبح فردا) به ساحت مقدس امام هادی (ع)، مراجع عظام تقلید و حکم فقهی اسلام و ابراز حمایت از خواننده ی هتاک و دعوت به خیزش اجتماعی در حمایت از وی، بیش از 1000 تن از دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه در بیانیه ای ضمن عرض تسلیت به امام زمان (ارواحنا له الفداء) و ملت شریف ایران نهایت انزجار خود را از این اتفاق تلخ ابراز داشتند.

وقتی دشمنان به مقدسات ما حمله می‌کنند و تک‌تک امامان ما را مورد هجمه‌ی خاص قرار می‌دهند، این نشان دهنده‌ی این است که دین اسلام و به تعبیر دقیق‌تر اسلام ناب جایگاه بسیار خوبی در میان مردم جهان پیدا کرده و طبیعتاً هر قدر بر عزت اسلام افزوده بشود، به مقدسات دینی ما با توجه به برخی از جزییات خاص بیش‌تر هجمه خواهد شد.

اما هدفم از این همه مقدمه چینی ها سوالی است كه در اینجا مطرح میگردد این است كه چرا  دشمنان اسلام به توهین به "قرآن"  "رسول اكرم(ص) ' و دیگر ائمه ی معصومین علیهم السلام  كفایت نكردند و این بار امام هادی(ع)را آماج اهداف پلید خود قرار داده اند؟

 برای راه اندازی یک سلسله توهین، ابتدا باید کمترین حساسیت را بر انگیخت تا بتوان فرصتی برای تنفس گرفت، فضا را سنجید و کاررا ادامه داد...قدم قدم و نا محسوس  در جهت تخریب ارمان ها پیش رفت.دشمن برای نابودی دین و دیانت یک باره حمله نمی‌کند، زیرا اثر و ثمره آن کم است‌. اما با سیاست گام به گام طی مدت حساب شده این کار را انجام می‌دهد.
و بعد از ان که ذهنیت ها برای توهین به مقدسات اماده شد انوقت است که تیر خلاص را به پیکره شیعه خواهند زد تا تخریب ارمان ها  چندان واکنشی را بوجود نیاورد! و هتک حرمت به ائمه را عادی سازی کرده باشند وباخط شکنی با بی پروایی اعتقادات و مقدسات مردم را مورد هجمه قرار دهد  اما این گام ها باید از جای شروع میشد که کمترین توجه را به خود جلب میکرد و ازامامی باید اغاز میکردند که حتی در نزد شیعه هم غریب بودو بابی میشد برای اغاز توهین به ائمه دیگر.برای تامین هدف تضعیف اعتقاد شیعیان به مهدویت باید درمیان ائمه، امامی را انتخاب کرد که از لحاظ تاریخی کمترین میزان اطلاع از او در دسترس باشد.

دشمنان از جهل عمومی ما در رابطه با شناخت این امام هادی سوء استفاده می‌كنند تا مبانی فكری‌مان را تخریب نمایند .حمله به امام هادی، ‌یعنی حمله به ضعف‌های اعتقادی ما كه در واقع خود‌مان مسبب آن هستیم و چون ما امام هادی(ع) را نمی‌شناسیم آنها چنین هجمه‌ای به ایشان وارد كردند تا از این طریق بنیاد اعتقادی و دینی ما را سست و متزلزل كنند شاید یكی از مهم‌ترین آسیب‌های فرهنگی ما در عرصه شناخت اهل بیت(ع) آن است كه به جز امام علی، امام رضا و امام حسین(ع) نسبت به سایر ائمه معصومین(ع( شناختی مناسبتی و سطحی داریم و با كمال تأسف باید بگوییم كه ما به عنوان  شیعه اثنی‌عشری این امامان بزرگوار را نمی‌شناسیم؟ سال‌هاست كه سنگر دفاع از امام هادی(ع) وسایر ائمه معصومین(ع) را خالی گذاشته‌ایم و كم كار شده‌ایم
حال که امام هادی (ع) را به عنوان سدی باید بدانیم که اگر او بشکند سیل این گونه ناجوان مردی ها و پنجه کشیدن ها بر سر و روی معارف اهل بیت (ع) و دیگر ائمه (ع) جاری خواهد شد. دشمن در اندیشه ناقص خود فرض را بر این گرفته که اگر شیعیان و دوستان اهل بیت (ع) نسبت به هتک حرمت امام هادی(ع) وسایر ائمه مظلوممان (که احتمالا کمتر در دیدگاه محبت ورزی شعیان قرار دارند به نسبت ائمه دیگر مثل امام علی (ع) حضرت زهرا(س) امام حسین (ع) ) عکس العمل سفت و سختی نشان ندادند آنگاه نوبت به دیگر ائمه (ع) خواهد رسید و به اصطلاح می خواهند حساسیت سنجی بکنند که البته کور خوانده اند و دوستداران آل الله فرقی بین این ذوات مقدسه نمی گذارند که کلهم نور واحد

دوستان در یکی شب های ایام فاطمیه امسال اقای زکریا (سخنران نماز خانه دانشگاه) افتخار دادند و میهمان اتاقمان شدند در لابلای صحبت ها و خندها به نکته پرمعنا اشاره داشتند.اینکه مظلومیت امام حسین (ع) اشکار است و و چه معرفت به درگاهشان داشته باشی ویا نداشته باشی مظلومیت ایشان بر هیچکسی پوشیده نیست .در حالی بعضی ائمه مان مظلومیت شان بر شیعیان پوشیده است حتی در پیش ما شیعیان مثل  ائمه بقیع  امامین عسکرین در سامرا و امامانمان در کاظمین .ایشان گفتند خواص با بصیرت این مظلومیت را درک میکنند  در غم غربت این ائمه اشک میریزند.به تعبیر بنده منظورشان این بود که امام هادی(ع) و امام علی(ع) و امام حسین(ع) نداریم و شیعه با بصیرت بین ائمه تفاوتی قائل نمی شود و کلهم نورا واحد.مگر نه این است که همه شان معصوم بودند همه شان ولایت  داشتند  همه شان  از نسل پاک علی (ع)و زهرای اطهر(س) بودند.اصلا کلام معصوم است که اگر هر کدام از ما  امامان جای دیگری  بودیم  اقدام و عملی یکسان انجام میدادیم یعنی اگر امام مظلوممان حسن (ع) و امام هادی (ع) جای امام حسین (ع) بودند همان اقدام امام عشق را انجام میدادند و دست به قیام میزدند.این سئوال را از خودمان می پرسم که چرا مراسم عزاداریشان در اوج مظلومیت به پا میشود و توجه کمتری به انها میشود در حالی که در ماه محرم ...البته هر چقدر برای امام حسین (ع) خدمت کنیم باز هم  کم گذاشته ایم و تا ابد بدهکاریم اما نباید سایر ائمه پیش ما شیعیان مظلوم با شند تا چنین افرادی اجازه این چنین  حرمت شکنی ها را حتی در سر هم  نپروانند چه برسد به اینکه اینچنین حتک حرمت کنند. خاطره از دانشمند شهید هسته ای کشورمان استاد مجید شهریاری را با هم می خوانیم.

 یکی از کارمندان دانشکده ی مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی در مورد شهید گرانقدر نقل کرده است: "حساس بود در ولادت همه ی ائمه شیرینی پخش کنند. اگر نمی کردند ناراحت می شد. می گفت: مگر امام تنی و ناتنی داریم که برای ولادت امام علی (ع) از دو روز قبل شیرینی می گذارید ولی برای ولادت امام هادی (ع) ... اگر نگرفته بودند خودش شیرینی می گرفت و در دانشکده پخش می کرد" (کتاب دانشمند عاشورایی صفحه ی ۱۵)

 بار دیگر تاکید میکنم مقصر اصلی حمله به ساحت امام هادی(ع) خود ما و جهل ما و مهم‌تر از همه كم‌كاری‌های ماست اما از انجا که عدو شود سبب خیر سند به بسیار با عظمت زیارت جامعه کبیره مربوط به امام هادی(علیه‌السلام) است در واقع جمع‌بندی کننده‌ی تمام آموزه‌های ولایی است که در زمان ائمه‌ی هدی و قبل از آن و قبل از امام هادی(علیه‌السلام) بیان شده بود و اداب ولایت پذیری را یاد میدهد بیش از پیش توجه خواهیم داشت و این فرهنگ ولایی که امروزه پشتیبانی کننده از ولایت فقیه که رکن اساسی نظام است به حساب می‌آید، باید در جامعه‌ی‌ ما مطرح شود و هیچ چیز مانند جامعه‌ی‌کبیره نمی‌تواند این فرهنگ ولایی را تقویت و تعمیق ببخشد..فرازهای از این دعا:

- وَرَضِیَکُمْ خُلَفآءَ فى اَرْضِهِ، (خداوند) شما را براى جانشینى در زمینش پسندید.

- وَ کَهْفِ الْوَرى، و پناهگاه مردمان- وَاسْتَرْعاکُمْ اَمْرَ خَلْقِهِ، (خداوند) سرپرستى کار خلق خود را به شما واگذارده.

- وَالْحَقُّ مَعَکُمْ وَ فیکُمْ وَ مِنْکُمْ وَاِلَیْکُمْ، وَاَنْتُمْ اَهْلُهُ وَ مَعْدِنُهُ، و حق همراه شما و در میان شما خاندان و از جانب شماست و بسوى شما بازگردد و شمایید اهل حق ومعدن آن.
- وَ قَلْبى لَکُمْ مُسَلِّمٌ، وَ رَاْیى لَکُمْ تَبَعٌ، و دلم نیز تسلیم شماست و رأى من نیز تابع (راى) شماست.
- فَمَعَکُمْ مَعَکُمْ لامَعَ غَیْرِکُمْ پس با شما باشم با شما نه با غیر شما.
- وَبِمُوالاتِکُمْ ...وَائْتَلَفَتِ الْفُرْقَهُ، و بوسیله شما جدایى و اختلاف مبدّل به الفت و اتحاد گردید.
- اِنْ ذُکِرَ الْخَیْرُ کُنْتُمْ اَوَّلَهُ، وَاَصْلَهُ وَفَرْعَهُ، وَمَعْدِنَهُ وَمَاْویهُ وَمُنْتَهاهُ، اگر از خیر و خوبى ذکرى به میان آید آغاز و ریشه و شاخه و مرکز و جایگاه و پایانش شمایید.
- مَنْ والاکُمْ فَقَدْ والَى اللهَ، وَ مَنْ عاداکُمْ فَقَدْ عادَ اللهَ، وَ مَنْ اَحَبَّکُمْ فَقَدْ اَحَبَّ اللهَ، وَمَنْ اَبْغَضَکُمْ فَقَدْ اَبْغَضَ اللهَ، وَ مَنِ اعْتَصَمَ بِکُمْ فَقَدِ اعْتَصَمَ بِاللهِ، هر که شما را دوست دارد خداى را دوست داشته و هر که شما را دشمن دارد، خداى را دشمن داشته و هرکس به شما محبّت داشته باشد به خدا محبّت داشته و هرکس با شما کینه توزد با خدا کینه توزى کرده و هرکه به شما چنگ زند به خدا چنگ زده.
- وَبِکُمْ یُنَزِّلُ الْغَیْثَ، وَ بِکُمْ یُمْسِکُ السَّمآءَ اَنْ تَقَعَ عَلَى الاَْرْضِ اِلاَّ بِاِذْنِهِ، و بخاطر شما باران را فرو ریزد و بخاطر شماست که نگه دارد آسمان را از این که بر زمین افتد مگر به اذن او.
- وَاَشْرَقَتِ الاَْرْضُ بِنُورِکُمْ، و زمین به پرتو نور شما روشن شد.
- آرزو و دعای شیعیان و محبین اهل بیت علیهم السلام در این زیارت: (خداوند) بگرداند مرا از کسانى که پیروى کند از آثار شما و مى رود به راه شما و راهنمایى جوید به راهنمایى شما و محشور گردد در گروه شما

 این اهانت همچون اهانتی كه به قرآن و پیامبر شد غیر قابل بخشش است و بدانند با این كارها نمی توانند غیرت بچه شیعه را تضعیف كنند . بی شک بغض فروخورده و انقلابی شیعیان و محبین اهل بیت عصمت و طهارت با اشارتی از سوی مقام عظمای ولایت و سایر مراجع معظم تقلید به طوفانی خواهد انجامید که تار و پود انسان های بی ریشه و فراری و ضد انقلاب و امام را از هم خواهد گسست تا دیگر حتی فکر تعدی نیز در سر نپرورانند.
دوستان به گذشته برگشتم و مطلبی که استاد رائفی پور به هنگام اتش زدن قران بیان نمودند که الحق حجت را تمام میکند و جای سخنی را باقی نمی گذارد دقیقا به این موضوع اشاره دارد. 
عین مطلب:
"مالک اشتر به ابن وها ب گفت تا فتح صفین 10 ضربه شمشیر بیشتر باقی نیست!

عده ای از یاران بی بصیرت علی (ع) (که فریب حیله عمر و عاص و  قران ها روی نی رفته را خورده بودندو بر روی مولایشان شمشیر کشیدند وپایه گذار خوارج شدند)به مالک گفتند اگر می خواهی مولایت علی را دوباره زنده ببینی بازگرد ،آنچه به روی نی رفته است قرآن است می فهمی ؟

20 سال بعد هم سر حسین ابن علی(ع) به روی نی رفت  آنوقت دیگر كسی اعتراض نکرد که  آنچه  به روی نی رفته قرآن است گویا این یک سنت الهی است که اگر به قرآن صامت (كتاب قرآن) بی حرمتی شود و خاموش بنشینی اندکی بعد باید قرآن ناطق را تکه تکه بر زمین و یا به روی نی ببینی!

جالب است دانشجویان که با حقیر در تماسند فهمیده اند ماجرای این قرآن سوزی چه بوده و در مقابل برخی از به اصطلاح کارشناسان امور فلان و بهمان نمی دانند!

پاسخ بسیار واضح است کوچکترین اهانت به قرآن و  مقدسات را باید در نطفه خفه  کرد چراکه این یک پروسه از پیش طراحی شده برای بالا بردن آستانه تحمل مسلمانان است تا تخریب بیت المقدس چندان واکنشی را بوجود نیاورد! به قولی دیگر باید تابوی و حرمت مقدسات مسلمانان را شکست!

به خدا قسم تا یک مانور درست ظهور انجام ندهی و خودت را به خدا اثبات نکنی حجتش را نمی فرستد ولله این یک سنت الهی است اگر قرآن را به آتش بکشند و ما آرام بنشینیم و فقط شعار بدهیم لابد اگر زبانم لال سر امام زمانمان هم به بالای نی برود همچون زنان بنی اسد سه روز بعد در میدان انقلاب تجمع می کنیم و صورت خراش می دهیم ...

تمامی اینها امتحان الهی است تمامی اینها کد هایی است که به خدا می دهیم و می گوییم ما جماعت شیعه هنوز آماده نیستیم و با این نحوه عملکرد نتیجه این می شود که خدا هم آخرین گنجینه خود را از ما دریغ دارد و بهتر است بگوییم با عملکردمان خودمان حجاب ظهور حضرت می شویم."

براستی که توهین به قرآن ناطق(ائمه اطهار) کمترازتوهین به قرآن صامت (كتاب قرآن)نیست وباید هرگونه توهین به مقدسات را در نطفه خفه کرد.
خواهر محترم.برادر عزیزم. اول خودم را و بعد شما را توصیه میکنم به بصیرت.بصیرت.بصیرت...همان که سید علی اقا امام خامنه ای همیشه تاکید میکند.کجایند عمارها؟؟؟
انان در خیال پوچشان ندانستند که در فرهنک لغت شیعه واژه غیرت هرگز فراموش نخواهد شد. خشم انقلابی، غیرت دینی، بغض فی الله و...غیرت دینی که مرد و زن نمی شناسد.مردان و زنانی که غیرتشان  به ارث برده اند از حضرت عباس (ع) و حضرت زینبی(س) که راه و رسم عاشقی اموخت و به تنهایی یک لشکر شد و نگذاشت خون برادر پایمال شود .غیرتی که از روی  ایمان و بصیرت و عشق ومنطق نشات میگرد وصرفا یک تعصب پوچ و خالی و حرکتی از روی احساسات سطحی نیست.و دریغا که انگ می گذارند که متعصبیـد و …
وقتی این حتک حرمت ها و توهین ها می بینم مثل بقیه بچه شیعه ها قلبم درد میگرد .اما یاد حکایتی از پیامبر می افتم که بد جوری دردم را تسکین میدهد.

ناراحت بود و به کنجی نشسته و غمین

محمد (ص) نزدیک آمد و فرمود : ای شیعه ما می دانی منفورترین حشره در بین آن حشرات چیست و حکمتش چیست؟؟؟

- نه ؛ ای رسول الله و ای مولای ما...

-{ حضرت تبسم...} : زنبور عسل و حکمتش در این که همه از او دور شوند تا نابترین شهد را تولید کند

شیعیان ما نیز چنینند ؛

خداوندمنفورترین می کند آنهارا درمیان مردم عصر ؛ تاعسل بیافرینند؛عسل توحید...

ای دل غمین مباش که مولای ما علی ع است...

البته:

مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب // به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید...


و اما کلام اخر...

دریغا که در هر سلام،شرمندگی ما نیز بیش تر از پیش است.که در عصر غیبت نبودیم آنچنان که می بایست، و در اثر سستی ها و کژیهامان ، تنها و تنها شاهدیم ، بر مصائب شیعه و این نیست مگر کوتاهی ما ؛ اما من به جرم خود از تو محرومم. آرى، تو نیستى که مرا فراموش کرده ‏اى؛ منم که سر در برف دارم وغفلتم را نمى‏بینم در غم دوری تو داریم به جرم خودمان  قصاص میشویم. انان که امدند توهین و تمسخر و حتک حرمت  کردند. خواستند بی کسی ما در غم  هجرانت را به رخمان بکشند و در خیال باطلشان پندادشتند دل شیدای شیعیانت لیلا ندارد. اما نمی دانستند دل عاشقانت در هجوم بی امان نفرت و کینه ها دردمند تر و عاشق تر و بی قرار تر میشوند. دل شکسته تر و مجنون تر... و بغض الوده تر زیر لب زمزمه میکنند بگذارید مولایمان بیاید خواهیم گفت. بگذار آقایمان بیاید ...ببینم آنوقت هر علف هرزی جرات سبز شدن میکند ... در ماه رجب شب ارزوها در سالروز شهادت مولای غریب و مظلومان امام هادی و در ادینه ای دیگر... این شب ها سر سجاده عشق در هوای بارانی چشم ها به هنگام نیایش به یاد تو أَمَّنْ یُجیبُ میخوانند و فقط و فقط برای فرج معشوق دعا میکند ... بی  توروزهای غریبی شیعه ادامه دارد... شمایی  که روزگار غربت شیعه را پایان می بخشی.
همه آهوان صحرا سر خود نهاده برکف/ به امید اینکه روزی به شکار خواهی آمد..

السلام علیک یا ابا صالح المهدی
یا حق

نویسنده : محمد حاجی حیدری تاریخ : جمعه 5 خرداد 1391 نظرات ()


.:: This Themplate By : payamblog.Com socks ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 می باشد.