تبلیغات
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 - تقدیدم به دوست عزیزم ج ف...
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89تقدیدم به دوست عزیزم ج ف...

نمیدونم چرا امشب قلمم بیخوابی گرفته ، شاید دلش تنگ شده ! برا کی ؟ ؟ حالا میگم ...

دیروز پیشش بودم ، خیلی با قبل فرق کرده بود ، با اینکه فکر میکنم خوب میشناسمش ، ولی شاید اصلا هم نشناسمش .خیلی دست و دلباز شده بود ، همش میخواست کار راه بندازه . البته از شناخت قبلی باید بگم جلو رو همین طور بوده ولی خلاصه چهرش نورانی بود . میگن میخواد بره حج ، حلالیت میطلبید . نمیدونم آیا گردن من و امثال من هم حق داره یا نه ولی امیدوارم که نداشته باشه .

دوست عزیزم رفتی مهمونی پیش خدا ، سلام ما و نمیخواد برسونی ، آخه خودش همش اینجاس . امیدوارم وقتی میری خونش ، باشه و پشت در نمونی !!

حج !! حلالیت !!!

به نظر من حج دو بعد داره یه بعد معنوی و یکی بعد تغییری .

تغییری !؟ آره خودم براش اسم گذاشتم ، آخه نظره منه .درباره بعد معنویش چیزی نمیگم ولی درباره بعد تغییریش یه چیزایی دارم .

میری حج تا یه چیزایی و هیچ وقت فراموش نکنی و برای همیشه از این به بعد تکرارشون نکنی ، من و امثال من زیادن که از دستت ناراحتن ، بعضیا تو کلاس درس وبعضیا  تو زمینه مسئولیتت !!  حاج آقا ف رفتی ، خوش بگذره ولی من عددی نیستم که حلالت کنم یا نکنم ، یا شایدم تو کسی نباشی که حلالیت من و بخوای یا نخوای ولی نگران نباش و مطمئن باش اگر حاج جواد وقتی روبروی مکعب آیینه ای اعمالش می ایسته ،قسم بخوره که دیگه از این به بعد مسئول واقعی بشه و دیگه تعصب خشک و ریایی که من به شخصه ( تکرار میکنم به شخصه )  ازش میبینم و کنار بزاره  و بشه و بزاره ، حلال کردن من و امثال من دیگه مهم نیست .

دیگه قلمم خسته شده ولی احساس میکنم یه چیزایی کمه ...

.

.

.

امروز بعد سه روز دوباره قلمم میخواد کم و کاستی های نوشته های بالا و جبران کنه .

بزارید یه چیزی وبگم  ، اصلا میدونید برا چی ایناو نوشتم ؟؟

چند روزیه دارم طراحی میخونم ، طراحی هم که میدونید همش یا الگوریتمه یا دنباله های مرتبه زمانی و اینا که همش تو گسسته بوده .تعجب میکنم چرا این مطالب اینقدر برام گنگه ؟؟!! فکر کردم و یاد این حرف افتادم : «بچه ها این اولین ترمیه که من گسسته ارائه میدم و این پیشنهاد و به من دادن و من هم دیدم به ازای هر سرفصل کتابتون چند واحدی تو ارشد  پاس کردم ، پس میتونم ارائه بدم و بین ترم یه مختصر نگاهی به کتابتون داشتم !!» .بعدش این جمله هم اومد تو ذهنم : « مجموعه مرجع : با M وU  نمایش داده میشه و در برخی از کتابا دیده شده که با T نمایش میدن !!» یا این جمله : « تعریف : مجموعه تهی : ...» .با تمام این تفاصیر جالبه همومن درس و خیلیا شدن زیر 13 یا بهتر بگم بالاترین نمره تقریبا 15 بود و عده ای هم مجبور به حذف کردن درس شدن !! برا چی حذف !!؟؟؟؟؟؟

تذکر : فکر نکنید که دارم نبش قبر میکنما ولی من لازم دونستم که اینا و بنویسم !

یکم بریم جلوتر ترم قبل ، کرسی آزاد اندیشی ، موضوع : تفکیک جنسیتی دانشگاه ها .

به سخنان ابتدای جلسه توجه کنید ، مدیر امور فرهنگی : « ما همیشه در صدد بودیم همچین کرسی هایی داشته باشیم  ، هم در این نشست های عمومی هم در سراسر دانشگاه .». همونجا بود که دستم و بردم بالا تا یه مطلبی و بگم ولی نذاشت ، میدونید میخوستم چی بگم ؟؟

میخواستم بگم آقای مدیر فرهنگی ، حالا که خودتون و تعداد دیگری از اساتیدهستید لطف کنید متذکر بشید که اگر روزی دانشجویی که شما میگید باید آزاد اندیش باشه ، سر کلاسی عرض نظری کرد ، اگر استاد توانایی پاسخ دادن به انتقاد یا نظر اون دانشجو نداشت یا جنبه انتقاد و نداشت ، بعد از چند جلسه یهو اون دانشجو حذف نکنه . که بعد اون شخص از اونجایی که اون درس شدیدا پیشنیازه مجبور بشه ترم تابستون که وسطش ماه رمضونه برداره و بعدش شما هم به بهانه اینکه کمتر از پنج نفرن کلاس براشون تشکیل ندید و بجاش مشق شب بدید ( لازم به ذکره که تعداد فیکس 5 نفر بود ) .و از همه جالب تر امتحان پایانی بگیرید که 3 تا سوالش رسم گرافه و یکیش کپی الگوریتم دکسترا کتاب و یکیش هم استقرا و یه دونه دیگه که یادم نیست و بعدش نمره ماکزیمم بشه 13.5 !!!!! و حالا این خوبه ، بیچاره اون دانشجویی که نتونست ترم تابستون برداره و مجبوره ترم چهار درس ترم  دو برداره و کلی واحد عقب بیفته و الکی الکی بشه نه ترمه .

کاش اینقدر قلمم جرات داشت که تا صبح براتون مینوشتم و شما هم تو دلتون میگفتید این پسره دیوونس ، ولی الان جزوه ریاضی مهندسیم داره صدام میزنه .

این جمله من نبود ولی دمه اونی که یادم انداختش گرم  :

ای قوم به حج رفته کجایید کجاییید                                                                                               معبود همینجاس بیایید بیایید

کلام آخر :

نمیگم خواهش میکنم ، نمیگم لطفا ، فقط میگم : ازتون توقع دارم که پستم و تایید کنید و به بقیه هم بگید که بخونن .بدونید از معدود دفعاتیه که توقع کاری و دارم . در ضمن توقع و نباید به زبون آورد ولی من آوردم !!!!

 

معدلتون الف ..... یا علی ..........
نویسنده : فرهاد نظرزاده تاریخ : جمعه 26 خرداد 1391 موضوع : عمومی مشکلات درسی نظرات ()


.:: This Themplate By : payamblog.Com socks ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 می باشد.