تبلیغات
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 - با شرح ...
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89با شرح ...

-          آقا زاده هستن ؟

-          بله .

-          ماشالله ، چقدر بزرگ شده ! دانشجو هستن ؟

-          بله .

-          آفرین، دانشگاه دولتی ؟

-          بله .

-          چه رشته ای ؟

-          کامپیوتر ، نرم افزار.

-          به به ، احسنت ، نونشون تو روغنه ، الان دور دور کامپیوتره ، خوووووب بازار کاری داره .....

-          .....

-          ...

 

آقا این همه میگن بازار کار ، عصر کامپیوتر و کار ریخته و.... یعنی چی ؟

دوستان میشه بریم ادامه مطلب ؟؟؟؟؟؟؟.....

ما قراره چیکاره بشیم ؟ چقدر از آینده شغلی رشتمون با خبریم ؟ آیا شده تا حالا بشینیم  پهنای انتخاب شغلیمون و با علایقمون کنار هم بزاریم ؟ به نتیجه ای هم رسیدید ؟ ههمون از آینده شغلیمون مطمئنیم ؟ با لیسانس میشه کار پیدا کرد ؟ با ارشد چطور ؟ اصلا ارشد ضروریه ؟ کنکور بدم ؟ ندم ؟ قبول میشم ؟ نمیشم ؟ گیریم قبول شدم ، اون وقت باید به دکترا هم فکر کنم ؟

.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینا و کلی دیگه همش سوالایی هستن که هر شب موقع خواب مثل لالایی باید تکرارشون کنم و جواب بخوصوصی براشون ندارم .و همینا هم باعث شد که شروع به نوشتن این پست کنم . راستش در ذهن دارم از ترم آینده یک جلساتی تحت عنوان کاریابی یا کارآفرینی یا آشنایی با بازار کار و مهارت های کامپیوتری  و بازار کار کامپیوتر با هم داشا=ته باشیم . حالا یا خودمون بحث کنیم و بریم دنبال اخبار روز و بیزینس های جدید اطلاعات روز یا از بعضی اساتید و کسایی که دستشون تو کاره دعوت کنیم که برامون بیشتر توضیح بدن و راه و نشونمون بدن . و در نهایت بشه یه کار گروهی و شروع کنیم .

نمیدونم شما چقدر مثل من به آینده فکر میکنید ولی اگه با من موافقید  ، کمک کنید و پیشنهاد بدید .

من شدیدا میخوام پیگیر این قضیه باشم ....

 

پاورقی :

شاید فکر کنید من یه آدم بیکارم و میشینم فکر میکنم چیکار کنم چهار تا پست بزارم تو وبلاگ و همش دنبال دادن ایده های تخیلی و در کل آدم خیال بافی هستم .

ولی من هر چی به ذهنم خطور کنه ، اگه ببینم کار مفیدی باشه و دوس دارم با تمام قدرت انجام بدم و با نوشتن ایده هام تو وبلاگ یه جورایی خودم و بیشتر درگیرش میکنم و پیش خودم میگم که حداقل چند نفر هم کمکم میکنن و این ایده و عملی میکنیم . به نظر من برای اینکه خودت سود کنی هیچ اشکالی نداره که دیگران هم اندازه تو یا بیشتر از تو سود کنن ، مهم اینه که تو به هدفت رسیدی . و این برای من خیلی هم خوشحال کننده که همچین هم گروهی هایی داشته باشم که بتونیم با هم پیش بریم . راستش یه عده دوس دارن رفیقشون براش قلاب بگیره که برن بالا ولی من برا رفیقم قلاب میگیرم که بره بالا بعدش هم اون دست من و بگیره و بکشه بالا . تو این دور وز مونه این کار ریسکه ولی حداقلش اگه ریسکت با خطا مواجه شد حداقل یه خیری رسوندی و کلی تجربه کسب کردی .در ضمن خدا همیشه بزرگه ....

کلمات کلیدی : کار , بیکاری , کاریابی , کامپیوتر ,
نویسنده : فرهاد نظرزاده تاریخ : شنبه 24 تیر 1391 موضوع : عمومی مشکلات درسی آموزش مطالب درسی اخبار نرم افزارهای جدید و IT نظرات ()


.:: This Themplate By : payamblog.Com socks ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 می باشد.