تبلیغات
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 - تیق تیظ انطقاد مجلس 6+1
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89تیق تیظ انطقاد مجلس 6+1
به نام خدا


باسلام 
 من رو ببخشید.فکر کنم استعدادم تو کاریکاتور بوده حروم شدم.به هرحال...
اسمم رو که پدر و مادرم گذاشتن مرتضی فامیلی منم که زحمت جد بزرگوارم بوده  این بود که شدم مرتضی هادی .هرچند تاحالا براخودم هم سوال بوده چجوری میشه آخه  دو تا اسم کنار هم بیاد؟؟
متولد 5فروردین صدالبته به روایتی .بنابراقتضای شغلی پدرم که افسر نیروی انتظامی بودن و خدا  رحمت کنه ایشون رو در خیلی جاها مثل ارومیه ،کنار مرز و قاین روزگار گذروندم .دوتاخواهر و یک برادر  و یه مادرمهربون دارم و هچنین همسر خوبم که تازه یک خانواده نقلی باهم تشکیل دادیم .لازم به ذکر است که من تو خونه پدری فرزند ارشدم. شوخ طبع ،ساده و همین جوری هستم که نشون میدم.درسم تو دوران دبیرستان خوب بود ولی خوب بعد از تصادفی که شد افت زیادی پیدا کردم .چون حدودا دوماه از درس دور افتادم و مسایل روحی که تو کنکورهم بی تاثیر نبود .الانم که هم درس می خونم هم سر کار می رم . 
از سرگرمی هام کتاب خونی البته غیر درسی و کار روی  چوب-معرق-(هرجند این به قول یکی از همکارای بابام اصلا بهم نمیاد ).دیگه چیزی یادم نمیاد که بگم اگر مطالبم باعث خستگی تون شد واقعا به من ربطی نداره چون به زور نگفتم بخونیدممنون از توجهتون .سوالی داشتین به شرط این که سخت نباشه جواب میدمنویسنده : مرتضی هادی تاریخ : جمعه 2 فروردین 1392 موضوع : تیقِ تیظِ انطقاد نظرات ()


.:: This Themplate By : payamblog.Com socks ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 می باشد.