تبلیغات
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 - جشن فارغ التحصیلی: آخرین خاطره
وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89جشن فارغ التحصیلی: آخرین خاطره
به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست

سلام به تمامی هم کلاسی هایی که کمتر از یک ماه دیگه میشه براشون این صفت رو گذاشت.
انشاالله بعدش بشه بهشون گفت دوست یا در درجه بالاتر رفیق
امیدوارم که حالتون خوب باشه


این 4 سال هم با خوب و بدش گذشت و رسید به ترم آخر ، ترم آخر گذشت و رسید به بعد از عید ، بعد از عید گذشت و رسید به اردیبهشت ...
تازه این موقع که شد همه از خواب زمستونی بیدار شدیم که ای بابا یه جشن فارغ التحصیلی باید بگیریم !!! خب جشن گرفتن که الکی نیست برنامه می خواد هماهنگی می خواد ! کلیپ می خواد ! از همه اینا مهمتر نیروی پاکار می خواد !
همه ی گروه ها تقریبا یکی دوماهی از جلساتشون گذشته بود که ما تازه اولین جلسه رو تشکیل  دادیم توی اون جلسه گفتیم با گروه های دیگه بگیریم که مخالفت شد و الباقی داستان که همتون در جریانش هستین و مهمم نیست تنها نکته مهم اون جلسه این بود که هممون قول دادیم پای کارا وایسیم و تو همون زمان کم ، بهترین و متفاوت ترین جشن دانشجویی رو درست کنیم حالا کاری ندارم که کلا یه سریا حرفشون باد هوا بود و حضورشون توی جلسات فقط برای سنگ اندازی توی برنامه ها بود ولی شکر خدا و با یاری یه سری از همکلاسی هایی که مردونه اومدن توی گود و تو اون زمان کم از خواب ، خوراک ، کلاس و درسشون و روز آخر از خانوادشون گذشتن برای اینکه یه جشنی بگیریم که ماندگار بشه.توی این پست قصد گله گذاری ندارم نه اینکه حرف و نقل پشت سرمون نبوده ! بلکه صرفا به این دلیل که آب دریا به دهن سگ نجس نمیشه در مقابل اراجیفشون فقط سکوت می کنم.

 فقط می خوام تشکر کنم از اون 5 نفری که توی هسته اصلی تیم برگزاری کمک کردن
محمدرضا صالحی ، ایمان داودیان ، سرکار خانم ولوی ، سرکار خانم راتقی ، سرکار خانم رجبیون من از طرف کل بچه های کامپیوتر ازتون تشکر می کنم و همچنین یه حلالیتی هم از جانب خودم ازتون می خوام که برای برگزاری جشن با خیلیاتون دعوام شد !

و اما جشن ما اگر خاص و متفاوت شد به هنر دوستان کلیپ سازمون بود : حسین آریان، رامین مصطفایی ، حسین محسنی ، ابوالفضل جعفری ، مهدی اکبری ، بچه های گل اتاق 106 و خیلیای دیگه که کمکمون کردن تا بتونیم حرفه ای ترین کلیپهای فارغ التحصیلی امسال رو داشته باشیم و یه تشکر ویژه دارم از سرکار خانم موسوی نژاد و همه ی عزیزانی که روز آخر زحمت زیادی کشیدن

خیلی خوشحالم که بهتون اعلام کنم به بیان خیلی از افراد و مسئولین که در اکثر جشن ها حضور داشتند جشن فارغ التحصیلی گروه نرم افزار 89 واقعا متفاوت  و یکی از بهترین جشن های فارغ التحصیلی امسال بوده .

از داشتن همکلاسی هایی مثل شما به خودم می بالم و امیدوارم در باقی مراحل زندگی هم موفق باشین..


برادر کوچکتون - محمد جمال دهقان پورکلمات کلیدی : جشن , جشن فارغ التحصیلی , فارغ التحصیلی , پوستر , صنعتی بیرجند ,
نویسنده : محمد جمال دهقان پور تاریخ : یکشنبه 4 خرداد 1393 موضوع : عمومی نظرات ()


.:: This Themplate By : payamblog.Com socks ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به وبلاگ بچه های كامپیوتر ورودی 89 می باشد.